NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA... (30)

TOMASZ GĄSIENICA-JÓZKOWY GŁÓWNYM STYLISTĄ POKAZU

Jest wśród stylistów prawdziwą Gwiazdą. Pracuje z najlepszymi projektantami podczas prestiżowych wydarzeń i pokazów, stylizuje dla największych magazynów mody. TOMASZ GĄSIENICA-JÓZKOWY będzie głównym stylistą pokazu podczas wieczoru Marka Wspiera Markę.

Nasze wielkiego marzenie się spełniło. Wybitny stylista, pracujący z ikonami świata mody i branży fashion zgodził się dołączyć do naszego projektu. Tomasz Gąsienica-Józkowy to marka sama w sobie. Stylista-wizjoner od kilku lat na stale współpracuje z projektantką Natashą Pavluchenko, nie tylko podczas sesji zdjęciowych, lecz również pokazów mody.

NATASHA PAVLUCHENKO GWIAZDĄ WIECZORU MARKA WSPIERA MARKĘ

13620783_1432789943413548_2488402584502496377_n

Do roku 2013 prowadził autorskie zajęcia z podstaw stylizacji oraz historii mody XX wieku w Międzynarodowej Szkole Makijażu i Charakteryzacji „FAM”, pracując jednocześnie jako stylista, backstage manager oraz personal shopper. Tomasz podczas swojej kariery spotkał Teresę Opiałę, mistrzyni fryzjerstwa oraz członkini Wielkiego Fryzjerstwa Francuskiego, która zaprosiła go do współpracy przy projekcie L’Oreal Color Trophy. Ich wspólna praca znalazła się w ścisłym finale konkursu.

MISTRZYNI FRYZJERSTWA CZESZE DO POKAZU

Tomasz Gąsienica-Józkowy pracował na całym świecie. Trzy lata spędził w Azji współpracując z najważniejszemu agencjami modelek w Pekinie oraz Bankoku. Stylizował podczas pokazów Mercedes-Benz China Fashion Week, podczas pekińskiego Plitzs Fashion Week był odpowiedzialny za pokazy zagranicznych projektantów : Renato Ballestry oraz Abeda Mahfuza – przygotowanie kolekcji i stylizacje własnego pokazu libański projektant w całości powierzył właśnie Tomaszowi. W zeszłym roku stylista powrócił do Europy i zamieszał w Londynie.

W swojej pracy kieruje się zasadą: „im mniej, tym więcej i lepiej”, dlatego starannie dobiera współpracowników, z którymi najczęściej się przyjaźni. Nie stroni jednak od nowych zawodowych znajomości, mocnych wrażeń oraz wyzwań. Nasz pokaz będzie jednym z nich!

Wielbiciel Vivienne Westwood,a od przeszło 25 lat wierny fan Whitney Houston, Joanny Chmielewskiej oraz…ptasiego mleczka.

Czujemy, że Tomasz wniesie do pokazu mnóstwo dobrego stylu i… poczucia humoru.

12184042_1240467825979095_1932704577673209692_o

ZOBACZ SERWIS (3)