NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA... (59)

TARANKO: TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Do grona marek, które zobaczymy na pokazie Marka Wspiera Markę dołącza firma TARANKO. Marka z Gdańska, która od ponad 30 lat łączy szyk i elegancję z nowoczesnym designem.

Firma zbudowana od samych podstaw. Od prawie 30 lat szyje elegancką odzież dla pań. Prowadzi sieć kilkudziesięciu sklepów firmowych w Polsce, duży zakład produkcyjny w Gdańsku i zatrudnia kilkaset osób. Taranko to nie tylko marka odzieżowa, to przede wszystkim rodzina, która w nowoczesnym świecie postawiła na przywiązanie do tradycji.

8 TARANKO SS17

Podczas pokazu zobaczymy oczywiście elementy najnowszej kolekcji wiosna/lato 2017.Jak zwykle w centrum kolekcji TARANKO znalazła się sukienka: kobieca i lekka, stworzona, by cieszyć cudowną aurą nadchodzących miesięcy. Błękity, turkusy czy chabry przypominają letnie niebo, słoneczne plaże oraz piękne barwy letnich kwiatów. W połączeniu z kremami i bielą tworzą stylizacje, które uwodzą lekkością oraz elegancją. Nie zabrakło też tropikalnych akcentów wprost z rajskich wysp – fuksje, fiolety i żółcie sprawią, że poczujecie się jak w egzotycznym ogrodzie.

Nie zabraknie również elementów Limited Edition, której flagowym projektem jest oszałamiająca sukienka w błękitne kwiaty z zakładanym dekoltem i przewrotnym, jeansowym paskiem.

11 TARANKO SS17

fot. taranko

ZOBACZ SERWIS (3)