NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA... (61)

PRZESTRZEŃ WYPEŁNIONA PIĘKNEM

Piękne wnętrze Muzeum Miasta Gdyni, w którym odbędzie się wieczór Marka Wspiera Markę, wypełnią piękne architektoniczne aranżacje. Zadba o nie Karolina Łuczyńska, projektantka wnętrz z pasji i powołania, właścicielka Studia Projektowego Caroline’s Design. 

Jej projektowanie to przede wszystkim: dbałość o szczegóły, spójność wizji, znajomość najnowszych trendów, stosowanie materiałów szlachetnych i ponadczasowych. Wnętrza, które tworzy mają aurę luksusu i elegancji, są częścią jej, ponieważ zawsze wkłada w nie całe serce. Swobodnie posługuje się zarówno stylem minimalistycznym,  glamour, jak i eko – naturalnym. Realizując projekt nadaje mu „to coś”- odrobinę gustu, wyrafinowania, skromnej powagi, a zarazem lekkości. Dostrzega piękno w detalach i rzeczach naturalnych-prawdziwych. Prostota w każdym wydaniu jest bezcenna. Im mniej tym lepiej. Dlatego jej projekty nie są „przegadane”, nadmiernie „przeprojektowane”. Liczy się szczegół, dokładność i nietuzinkowość.

Dba nie tylko o doskonały projekt, ale również jego dalsze „życie” tworząc piękną, spójną  i poukładaną przestrzeń. Od rzutów i wizualizacji, po dobór ręczników w łazience i solniczki w kuchni. Najbardziej inspirują ją klienci, którzy są na ścieżce świadomego, oświeconego życia i którzy naprawdę chcą domu, który będzie wspierać ich w tej podróży. Uwielbia projektować domy, które przyspieszą rozwój osobisty i nie tylko będą schronieniem dla mieszkańców, ale i fundamentami dla innowacyjnych i przedsiębiorczych pomysłów.

Zobacz także: Zostawić marzenia w dobrych rękach – wywiad z Karoliną Łuczyńską dla portalu Personal Branding Polska 

CAROLINE’S DESIGN działa od 2007 roku i zajmuje się tworzeniem wnętrz z pasją. Wnętrz innych niż wszystkie. Wyróżnia ją nieszablonowe podejście do klienta, kładące nacisk na zrozumienie jego potrzeb i odzwierciedlenie tego we wnętrzu w jakim będzie mieszkał, zgodnie z naszym przesłaniem, mówiącym że w projektowaniu chodzi o coś więcej niż tylko właściwe miejsce elementów użytkowych. Ma to bardziej związek z nami niż z przedmiotami.

Projektowanie to odbicie  naszych temperamentów,  zwyczajów… nas samych…Jej projektowanie to za każdym razem podróż w głąb, która finalnie oddaje konkretną osobowość – wyraża ją we wnętrzu. W moim projektowaniu liczy się pomysł  – tak by nawet jednym zabiegiem architektonicznym zmienić całe wnętrze i czyjeś życie…

ZOBACZ SERWIS (3)