NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA... (95)

OGRANICZA CIĘ TYLKO WYOBRAŹNIA

Sekretem udanego przyjęcia jest zorganizowanie go z duszą i sercem. Pokaz Marka Wspiera Markę musi się w takim razie udać – z Nell Court nie ma mowy złej atmosferze.

Przyjęcie z bajki naprawdę jest możliwe do zrealizowania i Nela, właścicielka marki Nell Court udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W swoją pracę wkłada wszystko – nie ma żadnych kompromisów, impreza musi być dopracowana w najmniejszym szczególe.

Tym bardziej cieszy, że przy organizacji wieczoru Marka Wspiera Markę wspiera nas właśnie Nell Court.

Naszym celem jest stworzyć taką atmosferę, aby każdy gość czuł się dobrze. Dbamy o dzieci, dorosłych i osoby starsze. Można się tutaj poczuć, jak na dużej, eleganckiej domówce. Z dobrym towarzystwem i wykwintnym jedzeniem. Ponadto, nasza ekipa stwarza rodzinną atmosferę. Kiedyś, podeszła do mnie mała dziewczynka podczas imprezy i powiedziała, że chciałaby zjeść pierożki. Klient nie zamówił tego dnia pierogów w cateringu, ale dla chcącego nic trudnego. Zmobilizowałam szybko kucharza i lepiliśmy wspólnie z dziećmi pierożki podczas imprezy. To jest właśnie magia tego miejsca – zdradza Nela.

Motto Nell Court brzmi – ogranicza czas jedynie wyobraźnia. A z tego, co wiemy, wyobraźnia właścicielki jest… nieograniczona!

ZOBACZ SERWIS (3)