nie-mam-nic-do-powiedzenia-4

NATASHA PAVLUCHENKO GWIAZDĄ POKAZU

Światowej klasy projektantka Natasha Pavluchenko przyjedzie do Gdyni Podczas wieczoru Marka wspiera Markę na wybiegu będziemy mogli w stylizacjach zobaczyć jej najnowsze projekty.

Natasha Pavluchenko- projektantka mody, ilustratorka, designerka. Urodziła się w 1979 r. na Białorusi, w rodzinie o polskich i ukraińskich korzeniach.  Swoją przygodę z modą rozpoczęła w wieku 17 lat, przejmując krawiecką smykałkę od pradziadka, który jeszcze przed pierwszą wojną światową prowadził swoje atelier na warszawskiej starówce.

Natasha jest laureatką wielu konkursów z branży fashion i design, m.in. Smirnoff Fashion Awards w Moskwie (2001), International Fashion Show w Dusseldorfie (Odkrycie roku 2002) oraz Oskarów Mody New Look 2005. W tym samym roku Natasha zaczęła pracę nad swoją autorską marką, podejmując decyzję o pozostaniu w Polsce. Od dziesięciu lat żyje i tworzy w Bielsku-Białej, realizując się zawodowo i rodzinnie.

Natasha wielokrotnie prezentowała swoje kolekcje na imprezach modowych w kraju i zagranicą, zdobywając szereg wyróżnień oraz wierne grono klientek. Jej kolekcje można było podziwiać podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Warsaw Fashion Street, Fashionable East oraz Sopot Art&Fashion Week. Jest też jedyną polską  projektantką, która zaprezentowała swoją kolekcję na włoskiej Alta Romie, stając się członkinią prestiżowej modowej familii haute couture. Ulubienica Silvi Venturini Fendi. Ukończyła Fashion Design w Institute of Modern Knowledge w Mińsku oraz wykłada rysunek żurnalowy na wielu polskich uczelniach. Od 2008 r. współpracuje z Ministerstwem Gospodarki oraz PAIiIZ, reprezentując polską modę i design zagranicą. Swoje projekty prezentowała m.in. w Portugalii, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i Azerbejdżanie.Współpracowała także z branżą meblarską – linia mebli Marbet, inspirowana modą, została niezwykle ciepło przyjęta na targach meblarskich Meuble Paris 2010, i motoryzacyjną – z okazji jubileuszu marki zaprojektowała wnętrze Fiat 500 oraz współpracuje z firmą Carlex Design.

fot. facebook.com/natashapavluchenko

 

ZOBACZ SERWIS (3)