Pokaz mody – Fashion Show Gdynia

Wydarzenie w Gdyni

Co się działo?

10 marca 2018 r. wnętrza Muzeum Miasta Gdyni zapełniły się gośćmi. Organizator- Personal Branding Polska- już po raz czwarty przygotował niezwykłe wydarzenie- pokaz Marka Wspiera Markę. MwM to pokaz polskich projektantów, zarówno młodego pokolenia jak i już dojrzałych marek modowych.

Pokaz mody polskich projektantów Marka Wspiera Markę otrzymał już poraz kolejny patronat honorowy Prezydenta Miasta Wojciecha Szczurka.

Wydarzenie było podzielone na 3 części.

Pierwsza należała do projektantów młodego pokolenia. W tej edycji zobaczyliśmy w kolejności kolekcję dyplomową Darii Grabowskiej-  i Anny Marii Zygmunt- Łemkowyna. Obie panie są absolwentkami Szkoły Artystycznego Projektowania w Krakowie i obie zostały gorąco zarekomendowane przez grono dydaktyczne macierzystej uczelni.

W drugiej części pokazu wybieg oddaliśmy doświadczonym markom, ale o różnym dorobku zawodowym.

Hojnatzka, która w trzeciej edycji występowała w części dla absolwentów, 10 marca zaprezentowała  całkowicie nową kolekcją na wiosnę- lato zatytułowaną „Yes- boss!”.  Od czasu wystąpienia we wrześniu zeszłego roku, Ewa Chojnacka, została lauretką prestiżowego konkursu organizowanego przez Mercedes Benz Fashion Week i z kolekcją „You talk too much” wystąpiła podczas MBFW w Budapeszcie.

Maciej Piłat, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Wydziału Tkanin i Ubioru, przygotował również całkowicie nową wiosenno-letnią kolekcję. To także utytułowany projektant. Otrzymał kilka nagród, w tym nagrodę główną Rektora ASP.

Furelle, marka wywodząca się z Katowic, była z nami już kolejny raz. Jej kolekcje, głównie skierowane do kobiet biznesu, są zawsze przesycone kolorem. Tym razem główna projektantka marki, Izabela Jałowiecka, odwiedziła nas z kolekcją w kolorach czerwieni i chabrów. Marka Furelle ubiera takie osobowości ekranu jak Małgorzata Rozenek, Joanna Moro, Paulina Drażba czy blogerek jak Gitta Banko czy Pola Polok.

 

ByCabo to było nasze odkrycie tej edycji! Marka ma za sobą niezwykle bogate 3-letnie doświadczenie na rynku. Pokazana w Gdyni kolekcja w romantycznym stylu przywołała niezwykle miłe wspomnienia wakacji, szczęścia, miłości, najpiękniejszych chwil.

Lallu Chic– to również debiut na naszej scenie. Lallu Chic to polska marka, która z zamiłowania tworzy nakrycia głowy- kapelusze, fascynatory, turbany, opaski. Udało nam się połączyć na scenie markę Furelle i Lallu Chic. Efekt był niesamowity!

Trzecia część Haute Couture

Aż trudno nam uwierzyć, że Natasha Pavluchenko zgodziła się zaprezentować swoje najpiękniejsze kreacje. Podczas tych kilkudziesięciu minut dedykowanych Natashy zobaczyliśmy kolekcje, które odwiedziły największe imprezy modowe na świecie: Monte Carlo Fashion Week czy Alta Roma w Rzymie. Nataska jest członkinią prestiżowej modowej familii haute couture i ulubienicą Silvi Venturini Fendi .Ukończyła Fashion Design w Institute of Modern Knowledge w Mińsku. Od zeszłego roku większość swojego zawodowego czasu dzieli pomiędzy atelier, gdzie wraz ze swoim zespołem tworzy kolekcje haute couture i Limassol na Cyprze, gdzie otworzyła prestiżowy butik w najbardziej reprezentacyjnej części miasta.

Partnerzy

 

Media

Projektanci

Oferta: pokaz mody Lodz, pokaz mody Łódź, wydarzenia Lodz, wydarzenia Łódź, polscy projektanci, moda polska, marka wspiera markę, marka wspiera marke, fashion show, pokaz mody, fashion show Lodz, fashion show Łódź