nie-mam-nic-do-powiedzenia-46

MISTRZYNI FRYZJERSTWA CZESZE DO POKAZU

Teresa Opiała, mistrzyni fryzjerstwa wysokiego i dwukrotna laureatka francuskiej edycji prestiżowego konkursu Color Trophy będzie czuwała nad fryzurami podczas wieczoru Marka wspiera Markę. 

Teresa Opiała czesze modelki podczas pokazów światowych i polskich projektantów. Regularnie pracuje podczas sesji glamour dla magazynów na całym świecie. W tym roku będzie odpowiadać za stylizacje kandydatek na Miss Wielkiej Brytanii.

Jej instalacje budzą podziw na całym świecie. Niezwykle kreatywnie podchodzi do trudnej materii, jaką są włosy. Podkreśla, że to jej żywioł i pasja – bez tych faktorów nie byłaby w stanie tworzyć swoich małych dzieł sztuki.

86644_img1_755aa0f35a044e898c1a0c6403fe5c22

Dlatego tym bardziej cieszy, że znalazła czas aby pojawić się w Gdyni i wziąć udział w wieczorze Marka wspiera Markę. Podobnie, jak podczas pierwszej edycji, gdzie stylizowała zarówno modelki, jak i gospodynie pokazu, tak i podczas drugiej odsłony Teresa Opiała zaskoczy widzów wizjonerskimi fryzurami, które stanowić będą dopełnienie wszystkich stylizacji.

Przeczytaj również: Zwariowana rzemieślniczka, wywiad z Teresą Opiałą dla portalu Personal Branding Polska

ZOBACZ SERWIS (3)