Już za trochę ponad trzy tygodnie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa  blisko 500 gości pojawi się na pierwszej edycji Łódź Marka Wspiera Markę.

Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego i Personal Branding Polska. Do idei wsparcia młodego pokolenia projektantów udało nam się przekonać już kilku kluczowych partnerów:  Food by Ann – firmę Anny Lewandowskiej, Primavera– producenta wody mineralnej, Delia– firmę kosmetyczną z wieloletnią tradycją. Trwają również zaawansowane rozmowy z innymi partnerami i mamy nadzieję, że ogłosimy ich niebawem!

Pokaz odbędzie się na drugim piętrze Muzeum Włókiennictwa. Dla gości, którzy wolą oglądać pokaz z góry przygotowaliśmy miejsca na antresoli.

Cennym wsparciem dla wydarzenia jest również zaangażowanie muzeum w działania promocyjne. Misją samego miejsca jest wspieranie inicjatyw związanych z modą- zarówno wystaw (niedługo otwarcie wystawy Diora) jak i pokazów.

Mamy już fantastycznych pierwszych projektantów: De La Fotta, Simona Nikołajwska, Lallu Chic, Klaudia Markiewicz i Angelika Józefczyk.

Kolejni projektanci zostaną ogłoszeni do 17 marca. Nie jest łatwo dokonać wyboru. Chcielibyśmy pokazać wszystkich, ale nawet najpiękniejszy dzień musi się kiedyś skończyć.

Następne wiadomości już jutro!

Zdjęcia w artykule: Marek Kwiatkowski MSHV Photography oraz materiały własne muzeum i projektantów.

Oferta: pokaz mody Lodz, pokaz mody Łódź, wydarzenia Lodz, wydarzenia Łódź, polscy projektanci, moda polska, marka wspiera markę, marka wspiera marke, fashion show, pokaz mody, fashion show Lodz, fashion show Łódź