NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA... (79)

BIAŁO-CZARNA KLASYKA

Marka TRUE COLOR by Ann powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z miłości do klasyki BLACK & WHITE.

DSC02321-kopia

Marka została stworzona w roku 2016 przez pasjonatów eleganckiej oryginalnej – aczkolwiek ceniącej prostotę – mody kobiecej, jako protest przeciwko niewyróżniającym się ubraniom biznesowym, protest który wyrażamy w haśle: NO MORE BORING SUITS.

TRUE COLOR by Ann to proste, lecz wyróżniające się kroje, zawsze w wydaniu BLACK & WHITE. Pierwsza kolekcja ‚TRUE ME’ skierowana jest do kobiet, które cenią elegancję i oryginalność, które uwielbiają CZERŃ i BIEL.

DSC01528-kopia

Każdego dnia czeka nas wiele wyzwań osobistych i zawodowych… nowe spotkania, często biznesowe, nowi ludzie, ciągły bieg, pęd…  Misją projektantki jest sprawiać, by kobiety czuły się pewne swoich kompetencji i możliwości, by czuły się prawdziwie, autentycznie dobrze, a dzięki temu pewnie.

TRUE COLOR by Ann – STAY TRUE TO YOURSELF – FEEL CONFIDENT

W każdym sezonie marka TRUE COLOR by Ann zaprezentuje limitowaną edycję kolorystyczną wzbogacającą podstawową kolekcję BLACK & WHITE. W tym sezonie jest to LIMITED GREY – piękny szary melanż z wysokiej jakości delikatnej eleganckiej wiskozy bambusowej. Jak każda kobieta, tak i marka TRUE COLOR by Ann, pozwala sobie raz na jakiś czas na drobne odstępstwa, grzeszki… W 2017 grzeszymy zatem z GREY’em.

Projekty TRUE COLOR by Ann będziemy oglądać podczas pokazu stylizacji Marka Wspiera Markę.

ZOBACZ SERWIS (3)