Mamy fantastyczną wiadomość! Marta Pałucka, nasza obecna I Vice Miss Polski oraz Miss World Poland została ambasadorką wydarzeń Marka Wspiera Markę!

Fot. Marta Pałucka podczas 3 edycji pokazu Marka Wspiera Markę w Muzeum Miasta Gdyni w kolekcjach: Leser/ Artur Stec, De La Fotta i Maciej Zień

Marta wspierała pokazy polskich projektantów od samego początku. Jako Miss i modelka posiada spore kontakty w branży modowej i zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz całego zaangażowania związanego z pracą stricte doradczą, była nieocenionym wsparciem podczas samych pokazów. Nie tylko aktywnie brała udział w pokazie jako modelka, ale również pomagała organizatorom w pracach backstagowych i przygotowaniach reżyserii pokazów. Nie boi się podejmowania decyzji; jeśli tego wymagało dobro pokazu potrafiła „na gorąco” zadecydować o zmianie jego choreografii.

fot. 4 edycja Marka Wspiera Markę, fot. Marta Domańska; kolekcje: Maciej Piłat, Natasha Pavluchenko, By Cabo

W pracy ambasadora ważna jest umiejętność przemawiania publicznego czy występowania przed kamerą. Te zdolności Marty zostały poparte wieloletnim doświadczeniem. Wielokrotnie miała okazję występować przed ogromną publicznością,  rownież międzynarodową, świetnie radzi sobie przed kamerą, potrafi prowadzić dialog, jest naturalna i opanowana.

To wszystko sprawiło, że wybór Marty Pałuckiej na ambasadorkę pokazów Marka Wspiera Markę był dla nas oczywisty! I jest dla nas ogromnym zaszczytem, że zgodziła się przyjąć funkcję oficjalnej Ambasador Marka Wspiera Markę!

Marta Pałucka prywatnie: mieszkanka Trójmiasta, dzieli swoje życie pomiędzy Sopot, gdzie się wychowała i Gdynię, gdzie obecnie mieszka. Kocha zwierzęta- swojego psa i trzy konie. Uwielbia jeździectwo- trenuje na Hipodromie w Sopocie. Marzy o pracy w telewizji. Nadal aktywna zawodowo jako modelka. Do ostatnich sukcesów zaliczyć można wygranie castingu do reklamy telewizyjnej włoskich kosmetyków.

**************

Przyjęcie przez Martę Pałucką funkcji Ambasadorki Marka Wspiera Markę jest okazją do ogłoszenia konkursu. Szczegóły na profil Marta Palucka/ Instagram

Nagroda to zaproszenie na pokaz polskich projektantów do Łodzi, 7 kwietnia w Centralnym Muzeum Włókiennictwa na pierwszą edycję współorganizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego i Personal Branding Polska.

Oraz nagroda- niespodzianka, która będzie czekać na zwycięzców w Łodzi!

* Fot. tytułowa- dzięki uprzejmości Mademoiselle, fot. Piotr Żagiell

Oferta: pokaz mody Lodz, pokaz mody Łódź, wydarzenia Lodz, wydarzenia Łódź, polscy projektanci, moda polska, marka wspiera markę, marka wspiera marke, fashion show, pokaz mody, fashion show Lodz, fashion show Łódź